Young Engineers Õppekavad

Young Engineers`I programmid pakuvad kaasahaaravat õpikogemust. Programmides kasutatavad vahendid on loodud meie teadus- ja arendusmeeskonna poolt põnevate masinate ja robotite ehitamiseks, eesmärgiga näidata lastele, et õppimine on lõbus!

Õpilased üle kogumaailma saavad osa meie ainulaadsetest eduelamusprogrammidest. Igas õppetunnis õpetame teooriaid, mis on seotud teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse ja matemaatikaga. Meie õpilased omandavad need teooriad läbi meie ainulaadsete mudelite ehituse.


Iga Young Engineers`i õpilane lahkub meie kursuselt saavutustunde ja vahenditega, mis võimaldavad tal oma igapäeva elust viimast võtta.

4-6-aastased (eelkooliealised)

AlgoBuddy on nii väikeste programmeerijate programm kui ka robot. AlgoBuddy programm pakub ainulaadset raamistikku, et tutvustada väikestele lastele algoritmilise mõtlemise ja kodeerimiskeele põhitõdesid. Algobrix® intuitiivset ja lihtsat füüsilist programmeerimiskeelt kasutades harjutavad lapsed programmeerimist, andes AlgoBuddyle käsu täita erinevaid meie igapäevaelul põhinevaid põnevaid ülesandeid.