Eakate töötoad

Ehitusklotsid on olnud kasutusel alates 1942. aastast,
lahutades noorte ja südamest noorte
meelt juba põlvkondade vältel.

Igaüks teab ja mäletab erinevate mudelite ehitamise kogemust. Ehitusklotsid on olnud kasutusel juba alates 1942. aastast ja on põlvkondade vältel lõbustanud noori ja südamelt noori. Pole palju neid, kes poleks kogenud nendega mängimise rõõmu, mistõttu on see ka tänapäeval üks populaarsemaid tegevusi.

Spetsiaalsed Young Engineersi lõbusad tegevused kuldses eas seltskondadele toovad selle uskumatu ajaviite tagasi neile, kes on võib-olla unustanud, kui lõbus on ehitusklotsidega töötamine. Iga osaleja saab ainulaadse Young Engineersi komplekti ja etapiviisilised juhised koos suurte trükitud ja kõrgresolutsiooniliste piltidega. Sertifitseeritud juhendaja annab juhiseid kogu protsessi vältel. Osalejad ehitavad põneva mehaanilise ja motoriseeritud mudeli. Need õpitoad on vähem seotud ehitamise teoreetilise rakendamisega ja rohkem mudelite füüsilise ehitamisega. Vanuse kasvades teeme väga palju tööd, et meie motoorika toimiks nii hästi, kui me tahaksime. Väikeste detailidega tegutsemine aitab säilitada vanemaealiste peen- ja üldmotoorikat.

Eakate ja lapselaste töötoad
Ehitusklotsid on aegumatud mänguasjad, mida
vanavanemad ja lapselapsed koos nautida saavad.

Mis võiks olla parem kui vanavanemad ja lapselapsed, kes veedavad pärastlõuna koos ehitusklotsidega mängides? Korraldage 90-minutilisi tegevusi eakatele ja nende lapselastele, et koos õppida ja mängida. Üks meie kogenud Young Engineer'i juhendaja viib vanavanematele ja lapselastele läbi juhendatud töötoa, et ehitada mudel, kasutades täiendavaid elektrilisi osi, mis panevad selle liikuma. Lapsed saavad hariva kogemuse ja veedavad samal ajal kvaliteetset aega koos vanavanemaga.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.